Gündem

Üç Kuruş Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Üç Kuruş Dizisi Oyuncuları

Show TV'nin Yeni Dizisi Üç Kuruş hakkında merak edilenler.

Show Tv’de yayın hayatına başlayacak olan Üç Kuruş dizisinin senaryosunu Murat Uyurkulak ile Damla Serim kaleme alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise ‘İçerde’ ve ‘Çukur’ dizileri ile bilinen Sinan Öztürk yürütüyor. Üç Kuruş, ‘“Ben Hiç Yapmadım Diyebilir Misin? İçindeki Irkçıyla Yüzleşmeye Hazır Mısın?” sözleri ile sosyal gündeme gelmişti.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Bir süredir heyecanla beklenen Üç Kuruş dizisinin ilk tanıtımı geldi. Dizi, ekim ayında ve her pazartesi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak ancak henüz başlayacağı net tarih açıklanmadı.

ÜÇ KURUŞ OYUNCULARI

Oyuncu kadrosunda; Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit yer alıyor.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİNİN KONUSU NE?

Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın ‘koruyucusu’ konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Üç Kuruş dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilen Üç Kuruş dizisinin bazı sahneleri ise Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasında gerçekleşti.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı