KİTAP ÖZETLERİ

Ölüler Konuşamaz – Dilara KESKİN

Ölüler Konuşamaz Kitabı Özeti ve Yorumu

Bugün sizlerle kızım Ayşenur‘un beğenerek okuduğu bir başka kitabın özetini ve kızıma ait yorumu paylaşmak istiyorum. Dilara KESKİN‘ in Ölüler Konuşamaz kitabı ve kızıma ait yorumu paylaşmak istiyorum. Sizler de kitap hakkındaki görüşlerinizi, yorum bölümünde paylaşırsanız sevinirim.

Ölüler Konuşamaz Kitabı Özeti

Bir gün Gökçe arkadaşlarıyla birlikte bir yerden dönerken Burcu tuvalete gitmesi gerektiğini söyler. Karanlıktan korktuğu için Gökçe’nin de yanında gelmesini ister. Orada Gökçe bir anda kaybolur. Arkadaşları onu arar, birkaç gün sonra cesedi ortaya çıkar. 11 yıl sonra bir olay sonucunda arkadaşları tekrardan Gökçe’nin ölümünü araştırmaya başlarlar. Bu süreçte başka sırlarda ortaya çıkar.

Ölüler Konuşamaz Kitabı Yorumum (Ayşenur AÇIKALIN)

Herkeste görüyordum. Konusunu okuyup kitabı merak edince bende almak istedim. İyi ki de almışım. Kitap bir bölüm geçmiş bir bölüm şimdi şeklinde yazılmıştı. Böyle olması benim hoşuma gitti ve bence bu özellik kitaba akıcılık kazandırıyor. Çok klişe ve cringe şeyler bekliyordum ama öyle değildi. Kitap baya heyecanlıydı. Her bölümde kitapla alakalı yeni bir şey öğreniyordum ve şoka giriyordum. Çoğunu tahmin ediyordum ama tahmin edemediklerim de vardı. Kendimi sona çok hazırlamıştım. Beklenmedik biri olacağını biliyordum bu yüzden kendimi hazırladım ama biraz fazla hazırlamışım katili öğrenince aşırı şok yaşamadım. En sevdiğim karakter Alper oldu ama Erdem’in de yeri ayrı. Burcu ve Hakan’a kitap boyunca çok sinir oldum. Başlarda yine biraz olsa da seviyordum ama olanları öğrenince daha da sinirlendim. Hiçbir zaman en sevdiğim kitabı seçemedim ama sanırım sonunda seçebiliyorum. En sevdiğim kitap bu oldu. Mükemmel bir kitaptı. Kesinlikle ve kesinlikle okuyun. 5/5 1xbet Güncel Giriş Adresi

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı